Pracowity weekend LGT

1160

Jak co weekend nasza grupa zaznaczyła swoją obecność na zawodach różnego rodzaju na terenie całego kraju. Do polskiej stolicy muzyki country – Mrągowa wybrała się trójka naszych zawodników (Iwonka, Rafał i Arturas) aby wziąć udział w LOTTO Triathlon Energy. W zawodach na dystansie 1/8 IM (475 m pływania, 22,5 km jazdy na rowerze oraz 5,275 km biegu) doskonale zaprezentował się Arturas, który w swojej kategorii M40 zdobył srebro. GRATULUJEMY !!!

Nasza etatowa para MTB: Agnieszka i Maciek po krótkiej przerwie wróciła do rywalizacji na trasach z serii Lotto Poland Bike Marathon. Tym razem wyścig rozgrywał się w mieście Cudu nad Wisłą – Radzyminie. Ostatni wakacyjny start obfitował w liczne pagórki oraz sekcje błotne, które dosyć mocno dawały się we znaki. Zawodnicy na trasie mieli również okazję podziwiać piękna florę i faunę w postaci sarny oraz łosia :). Kto nie wierzy niech sam się przekona na filmiku.

Na trudnej technicznie trasie Agnieszka już tradycyjnie zajęła III stopień w kategorii oraz IV miejsce w klasyfikacji generalnej (do poprzedzającej ją zawodniczki zbrakło poniżej 1 minuty). Możecie być pewni, że nie jest to jej ostatnie słowo w tej serii.

Gratulujemy niebieskiej mocy!