Niebieski zawrót głowy

1073

Kolejny tydzień minął naszym członkom na wielu aktywnościach w różnych zakątkach kraju. Tym razem niebieskie ludziki pojawiły się na zawodach w następujących miejscach: Zwoleniu i Kraśniku – Przemek, Malborku – Dariusz, Gdyni – Tomasz oraz Legionowie – Agnieszka wraz z Maćkiem. Przyznacie sami, iż od tej listy można dostać zawrotu głowy, nie martwcie się jednak na zapas już spieszymy podzielić z Wami informacjami odnośnie tych startów.

Tytuł najbardziej pracowitego i niezmordowanego zawodnika przypadł bezapelacyjnie Przemkowi, który w sobotę uczestniczył w Zwoleniu w zawodach Legia MTB Mararton oraz wywalczył 4 miejsce w kategorii i 15. Open. W niedziele zaś wyruszył na błotne trasy lasów wokoło Kraśnika.

Tomasz zaś reprezentował nas na prestiżowych zawodach triathlonowych Enea IRONMAN Gdynia, gdzie w licznej kategorii M40 zdobył 14.miejsce, co dało mu aż 45.pozycje open! Uwaga: 19 zawodników w ogóle nie ukończyło etapu pływackiego a liczba osób DNF oraz DNS sięgnęła 60. ! Tomasz w tak ciężkich warunkach zrobił przy okazji swoją życiówkę na 5 km. Jesteśmy dumni !!!

Nasz kolejny kolega Dariusz wyruszył na wyprawę do Malborka w celu zdobycia zamku podczas Castle Triathlon Malbork, w trudnych warunkach atmosferycznych zadanie zostało wypełnione bez mrugnięcia okiem.

Ostatni a nie mniej ważni – Agnieszka z Maćkiem kontynuowali występy w cyklu LOTTO Poland Bike Marathon w Legionowie. Na błotnistej trasie przy rekordowej frekwencji (ponad 700 startujących) Agnieszce udało się kolejny raz potwierdzić bardzo wysoką formę zajmując 2 miejsce OPEN jak i kategorii. Możecie być pewni, iż nasza etatowa MTB wojowniczka jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa w rywalizacji na trasach tej serii. BRAWO !!!