TRI w Kraśniku

1154
Deszczowa niedziela była tłem zmagań dla naszych członków podczas VII edycji Triathlonu w Kraśniku. W zawodach wystąpiła rekordowo duża liczba naszych zawodników – reprezentacja LGT na dystansie sprinterskim składała się z aż 8 osób: Dariusz, Jerzy, Grzesiek (debiut), Marcin, Maciek (debiut), Michał, Przemysław oraz Rafał. Ich czasy oraz miejsce zajęte w zawodach możecie podziwiać w umieszczonej poniżej tabeli.
Wielkie brawa należą się dla naszego człowieka z żelaza – Jerzego, który w swojej kategorii M60 zajął 3 miejsce na podium – ogromny szacunek !!!
Rękawicę na dystansie olimpijskim podjął zaś samotnie nieustraszony Andrzej.
Rywalizacja przebiegała w mokrej scenerii i towarzystwie deszczu co stanowiło spore utrudnienie i wyzwanie podczas jazdy rowerem – szczególnie przeszkadzało to na licznych nawrotach usytuowanych na trasie. Zbawienne jednak okazało się podczas części biegowej gdzie wielu z nas ustaliło swoje życiówki.
Ogromne podziękowania należą się dla naszej niezastąpionej i niezmordowanej Agnieszki, której doping oraz przenikliwy dzwoneczek dosłownie i przenośni niósł nas (jak i innych zawodników) do mety.
Zawody były wyjątkowe dla naszej grupy jeszcze z jednego powodu, dzięki uprzejmości Pani Anny Krzysiak (strona na FB) otrzymaliśmy w pełni profesjonalny fotoreportaż wykonany podczas tak trudnych warunków atmosferycznych. Efekty tej wyjątkowej sesji możecie prześledzić w poniższym pokazie zdjęć. Bardzo dziękujemy za poświęcenie i fantastyczne zdjęcia.