Duathlon im. Gen Franciszka Kleeberga

400

Pomimo końcówki sezonu ekipa niebieskich wybrała się w sobotę do Woli Gułowskiej. Celem było wzięcie udziału w duathlonie im. Gen Franciszka Kleeberga – na miejscu stawiliśmy się w liczbie 9 osób: Agata, Ewa, Karolina, Andrzej, Darek, Piotr, Krzysiek, Marcin, Przemek. Zawody jak w roku ubiegłym były zorganizowane na bardzo wysokim poziomie a nasza drużyna zaliczyła bardzo dobry występ.

  • Andrzej – I miejsce w kat M3 (5 OPEN)
  • Ewa – I miejsce w kat K2
  • Darek – III miejsce w kat M4

Osobne podziękowania oraz brawa chcieliśmy złożyć Pawłowi Młodzikowskiemu, który przed startem bezinteresownie udzielił pomocy pożyczając koło dla naszego zawodnika Andrzeja (wiązało się to dla niego z 30 min jazdą samochodem i skróceniem czasu na przygotowania do startu). Bardzo dziękujemy !!!