Czas zuchwałych – LGT w Radiu Lublin

187

Dwójka naszych zawodników miała w dniu dzisiejszym ogromną przyjemność i zaszczyt wziąć udział w audycji Czas zuchwałych prowadzonej przez Panią redaktor Agatę Zalewską w Radiu Lublin. Podczas przemiłej rozmowy opowiedzieli o naszej największej sportowej pasji jaką jest oczywiście triathlon. Zdradzili jak wyglądały ich początki w sporcie amatorskim. Poruszony również został temat sekcji młodzieżowej w ramach naszego klubu.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z treścią rozmowy osoby zarówno aktywne fizycznie jak i te, którym do tej pory brakowało odwagi i chęci do rozpoczęcia swojej przygody ze sportem. Pamiętajcie, że nigdy nie jest za późno na ruszenie się z kanapy.

Audycja jest dostępna do odsłuchania pod następującym linkiem.

To nie tylko sport, ale także metafora wytrzymałości, determinacji i osiągania celów. Tak o triathlonie mówią sportowcy. Każdy zawodnik wie, że ta dyscyplina stanowi zarówno ogromne wyzwanie fizyczne, jak i mentalne. Ale miłośników tej twardej gry nie brakuje, a dowodem tego jest działająca już od dekady Lubelska Grupa Triathlonu – zrzeszająca amatorów, którzy zawodowo ogarniają pływanie, kolarstwo i bieg….

 

 

fotografia Radio Lublin