Pociąg do MTB

974

Miłośnicy jazdy rowerem górskim z naszej grupy mieli w ten weekend spore pole do popisu. Agnieszka wraz z Maćkiem sukcesywnie odwiedzają podwarszawskie miejscowości biorąc udział w cyklu wyścigów Lotto Poland Bike Marathon.

W ostatnią sobotę areną zmagań była trasa zlokalizowana w Konstancinie – Jeziorna. Wyścig poprowadzony został wokół pięknych terenów uzdrowiskowej miejscowości jednak jego przebieg miał niewiele wspólnego z sielskim wypoczynkiem. Droga prowadziła w zdecydowanej większości po płaskim terenie jednak bardzo pofałdowanym i utrudniającym utrzymanie stabilnego tempa. W tych warunkach Agnieszka po raz kolejny pokazała swoje umiejętności oraz wolę walki stając ostatecznie na podium na miejscu 3 w swojej kategorii na najbardziej wymagającym dystansie MAX. Tym samym nasza zawodniczka kontynuuje walkę o najwyższe laury w klasyfikacji generalnej. Trzymamy mocno kciuki za końcowe powodzenie !!!

W niedzielę trójka naszych wspaniałych rowerzystów odwiedziła lokalny ale świetnie przygotowany Maraton MTB po Ziemi Biłgorajskiej. Agnieszka, Maciek oraz Przemek nie przestraszyli się piaskowych pułapek, których nie brakowało na trasie tego blisko 34 km wyścigu.