MTB hardcore w Otwocku

880

Ostatnia niedziela mogła być dla wielu uczestników wyścigu z cyklu MTB Lotto Marathon rzeczywiście ostatnią. Zróżnicowana trasa poprowadzona lasami wokół Otwocka oraz przede wszystkim przejmujące zimno i wilgoć postawiły przed zawodnikami poprzeczkę bardzo wysoko. Rękawicę w tych warunkach podjęli nieustraszeni: Agnieszka wraz z Maćkiem, którzy na stałe zagościli już w imprezach tej serii. Przejazd po 46 km odcinku zajął naszym członkom 02:30:28 – Agnieszka w tym dniu wzięła przykład z naszego mistrza „Kwiatka” i zajęła czwarte miejsce zarówno w klasyfikacji open jak i w kategorii. Plan na wyścig został zrealizowany jednak w 100% gdyż tym samym dołożona została kolejna „cegła” do ostatecznego celu jakim jest sięgnięcie po zwycięstwo w klasyfikacji generalnej całego cyklu.

Godnym odnotowania jest postawa naszej zawodniczki, która na ostatnich 10 km trasy obfitującym w bardzo wymagające podjazdy poprowadzone po piachu utrzymała wysokie tempo i zachowała siły aby popisać się emocjonującym finiszem i wyprzedzić kolejną zawodniczkę (zwyciężczynię pierwszego wyścigu w sezonie), która startowała z wcześniejszego sektora. BRAWO za hart ducha oraz niesamowitą wolę walki.