LGT zaprasza na otwarty trening

965

Powoli wracamy do normalnego sportowego życia, dlatego warto zastanowić się nad swoją dalszą sportową drogą. Być może zastanawialiście się nad spróbowaniem swoich sił w triathlonach, ale do końca nie wiecie czym one właściwie są bądź po prostu lubicie jeździć rowerem, biegać lub/i pływać. Nie musicie być triathlonistami, wystarczy że lubicie jedną z tych dyscyplin, dobrą zabawę i kontakty z ludźmi, którzy kochają sport!!!

W związku z tym Lubelska Grupa Triathlonu organizuje 18.06 (czwartek) na stadionie na Al Piłsudskiego otwarty trening połączony ze sprawdzianem biegowym na dystansie 3km i 5km.

Przychodząc na ten trening będziecie mieli okazję dowiedzieć się czegoś więcej o fascynującej dyscyplinie sportu jaką jest triathlon , związanych z nimi treningami, a także sprawdzić się pod okiem naszych trenerów oraz nas samych, zawodników Lubelskiej Grupy Triathlonu.

Gwarantujemy dobrą zabawę i dużo przydatnej wiedzy zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych sportowo osób. Przewidujemy upominki, porady, a dla zainteresowanych członkostwem – bezpłatny udział w treningach przez okres próbny;)
SERDECZNIE ZAPRASZAMY 18.06 (czwartek) o godzinie 18:00