City Trail

689

Dzisiaj rozpoczęliśmy kolejną edycję Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden Lublin, czyli popularnego cyklu biegów, który co roku przyciąga nad Zalew Zemborzycki setki biegaczy. Rywalizacja na leśnych ścieżkach jak zwykle dostarczyła zawodnikom wielu emocji.

Naszą ekipę reprezentowało dzisiaj dziewięcioro zawodników. Wśród kobiet najszybsza okazała się Eliza Pitura, która pokonała trasę w czasie 24:20. Świetnie spisała się Joanna Warych, która wywalczyła 2. Lokatę w kategorii wiekowej z czasem 25:52. Najszybszym mężczyzną startującym w barwach Lubelskiej Grupy Triathlonu był Piotr Skwarek, któremu zegar na mecie wyświetlił czas 19:45. Sylwester Odziemczyk, który ukończył zawody w czasie 21:13 wskoczył natomiast na 3. miejsce w swojej kategorii wiekowej. Poniżej komplet wyników.
—–
Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden Lublin

➡️Eliza Pitura – 24:20 (4. K40/14. OPEN K)????????????️
➡️Joanna Warych – 25:52 (2. K30/18. OPEN K)????????
➡️Anna Zabłocka – 32:57 (5. K50/79. OPEN K)

➡️Piotr Skwarek – 19:45 (11. M30/24. OPEN M)????????????️
➡️Sylwester Odziemczyk – 21:13 (3. M50/46. OPEN M)????????
➡️Tomasz Mach – 21:50(17. M40/61. OPEN M)
➡️Marek Harasimiuk – 22:24 (28. M30/68. OPEN M)
➡️Piotr Konopka – 23:36 (33. M40/105. OPEN M)
➡️Jerzy Hiller – 31:09 (6. M60/200. OPEN M)

Wszystkim serdecznie gratulujemy i do zobaczenia podczas kolejnych zawodów z cyklu City Trail ????