Z biegiem Wisły Nielisz Cyców Niemce

970

Właśnie trwa kolejny długi ale i aktywny sportowo weekend. Zanim jednak opiszemy gdzie i z jakim rezultatem startowali nasi zawodnicy w pierwszych dniach czerwca wrócimy do sukcesów z ostatniej majowej niedzieli.

Właśnie 27 maja w Annopolu odbyła się kolejna edycja Festiwalu Biegowego „Z biegiem Wisły”. Impreza wyróżniająca się co roku świetną organizacją, malowniczą trasą i gorącym dopingiem kibiców jest świetnym sprawdzianem formy. Lubelską Grupę Triathlonu na dystansie 10km reprezentowała Eliza Pitura, która zwyciężyła w swojej kategorii, a w klasyfikacji Open kobiet zajęła doskonałe 4 miejsce!!!

Natomiast w Chełmie, gdzie miał miejsce V Maestro Cafe Chełmski Półmaraton, kolejny dobry start zaliczył Piotrek Konopka zajmując 70 miejsce open z czasem 1:48:48 – o 3 min. 40 sek. lepszym niż rok temu w tej samej imprezie.

Było o bieganiu – teraz kolarskie smaczki  III Lubelski Maraton Turystyczny to impreza, która z rekreacyjnego rajdu stworzonego 3 lata temu przez Stowarzyszenie Rowerowy Lublin przerodziła się w wielkie wydarzenie pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego Sławomira Sosnowskiego. Nasze barwy reprezentował Marek Harasimiuk, który trasę o długości 210 km: Lublin Nielisz Cyców Niemce, pokonał w czasie netto 7:34:54, Vmax 54.4km/h Avg 27.1km/h.

Gratulujemy wszystkim wspaniałych startów!!!! ????????????????????????????????????????????????