Cross Triathlon Ryki i Poland Bike Maraton

738

Upał, piach, kurz….. tak cytując Organizatorów można opisać V Mosaic Studio Cross Triathlon, który 8 czerwca odbył się w Rykach. Impreza o charakterystyce crossu jest ciekawą alternatywą dla zawodników preferujących terenowe zmagania. Niestety nie każdy mógł stawić się w Rykach w piątkowe popołudnie. Na dystansie złożonym z 250m pływania, 12 km jazdy rowerem i 6km biegu, super wyniki zanotowali: drugi w Open Mężczyzn Tomasz Mach z czasem łącznym 58:08 i także druga w Open Kobiet Eliza Pitura, która pokonała wszystkie dystanse w łacznym czasie 1:09:00.
????????????????????????????????????
Dla odmiany 10 czerwca w Kozienicach kolarze z Lubelskiej Grupy Triathlonu w składzie Krzysztof, Tomasz i Jerry startowali w 8 edycji cyklu Poland Bike Marathon. W tropikalnym upale wywalczyli świetne wyniki, awansując do wyższych sektorów startowych. Krzysztof startując na dystansie MINI z 10 sektora awansował do 3-go, zajmując 15 miejsce w kat. M5 oraz 142 w Open (1:12:50). Tomasz na tym samym dystansie z 6 sektora awansował do 2-go, zajmując 25 miejsce w kat. M4 oraz 76 w Open (1:08:57) natomiast Jerry startując na dystansie MAX zdobył 2 sektor (startując z 5-go) i zajął 12 miejsce w kat. M4 oraz 38 w Open (2:40:02).
Wszystkim zawodnikom gratulujemy osiągnięć, a już jutro zapraszamy na kolejną relację – tym razem z zamykającego ten sezon GP Lublina biegu Chęć na Pięć.