VI Otwarte Mistrzostwa Polski Biegusiem.pl w Biegach Przełajowych

1122

Dzisiaj część trzecia podsumowania naszych majowo-weekendowych startów.

Na początek Ranczo Kozia Górka w Rykach i VI Otwarte Mistrzostwa Polski Biegusiem.pl w Biegach Przełajowych. Brzmi poważnie? I było poważnie. Trudna trasa licząca 8,6km z licznymi podbiegami, piachem i pyłem. Tym bardziej na wielkie brawa zasługuje Jerzy Hiller, który w pięknym stylu wygrał swoją kategorię wiekową.
W Rykach startowało dwóch naszych zawodników:
Artur Strug – 34:29 (15. OPEN/7. M30)
Jerzy Hiller – 51:19 (129. OPEN/1. M70)

1 maja odbył się EcoBieg na Elizówce na dystansie 5km. Naszą grupę reprezentował Mariusz Kosiński. Mariusz zajął 89. lokatę OPEN z czasem 25:48.

Tego samego dnia w VII Biegu Ziemii Limanowskiej startował Artur Strug, który pokonał trasę Limanowa – Stara Wieś (niecałe 4km) w czasie 14:56. Dało mu to 15. lokatę OPEN i 4. w kat. wiekowej.

Było lokalnie, było sporo zaciętej walki, ale również dużo miłych spotkań i pozytywnych emocji.