Zawody w terenie i sztafety

709

Miniony weekend był bardzo intensywny dla zawodników Lubelskiej Grupy Triathlonu. Wybiegaliśmy sporo kilometrów w zawodach. Nie zabrakło pucharów i medali. Kto nie startował, ten ciężko trenował. W końcu niedługo czekają na nas kolejne wyzwania.

Działo się:
Nasz ultramaratończyk – Zbigniew reprezentował grupę w V Hyundai ultraMaraton Bieszczadzki – uMB 2017. Na pokonanie 52-kilometrowej trasy o sumie przewyższeń wynoszącej ok. 2000m wystarczyło mu 6:23:23. Zbyszek zajął 69. miejsce OPEN i 19. Pozycję w swojej kat. wiekowej. Poprawił swój rekord życiowy na tej trasie o 23 minuty.
Adam, który właśnie podbija USA ukończył Hannaford Half-marathon w Albany w czasie 1:32:37. Był to 41. czas w tych zawodach. Jednocześnie Adam wywalczył 5. Miejsce w kat. wiekowej. Do podium zab 3 minuty. Nasz kolega poprawił swój rekord życiowy na tym dystansie o 5 minut. Kibicujemy Adamowi w przygotowaniach do TCS New York City Marathon.

Mariusz i Ela startowali w sztafecie biegowej samorządów powiatu lubelskiego. 5-osobowa drużyna, którą wsparli swoją biegową siłą zajęła 1. Miejsce. Piękny puchar i medale trafiły w ich ręce.

Piotrek i Jerzy pobiegli w IV Bieg BiegamBoLubię Lasy w Nadleśnictwie Lubartów
Piotrek zajął 56. miejsce OPEN i 23. w kat wiekowej z czasem 47:54. Jurek z kolei pokonał 10-kilometrową trasę w czasie 1:02:51 i uzyskał 191. lokatę OPEN. Stanął na najwyższym stopniu podium w swojej kategorii wiekowej.