Nasi reprezentanci w Dęblinie, Tomaszowie i USA

743

Kolejny „startowy” weekend za nami. Mimo niezbyt przyjemnej dla ciała i ducha aury nasi niezłomni zawodnicy stanęli na starcie w Tomaszowie Lubelskim, Dęblinie a nawet za „wielką wodą” w USA.
16 września w Tomaszowie Lubelskim w VI Półmaratonie Pamięci Żołnierzy Września 1939 startował Zbyszek Zych. Czas 1:35:23 dał mu bardzo dobre 20 miejsce w Open Mężczyzn i 5 miejsce w kategorii! Dodatkowo w klasyfikacji Mistrzostw Województwa Lubelskiego w półmaratonie Zbyszek zdobył świetną 11 pozycję! Brawo Zbyszku!!!

17 września w Dęblinie podczas IV Dęblińskiego Biegu Ulicznego, Lubelską Grupę Triathlonu reprezentował Piotrek Konopka. Piotr wręcz otarł się o życiówkę na 10km dobiegając na metę w czasie 47:15 (tylko o 1 sekundę gorszym od jego PB). Z racji, iż w momencie publikacji wyniki z Dęblina były jeszcze w trakcie weryfikacji, miejsce Piotrka zostanie podane wkrótce.

Natomiast nasz „obieżyświat” Adam Uliczny, w ramach cyklu przygotowawczego do Maratonu w Nowym Jorku, wystartował w Dunkin Donuts Run na dystansie 10 km. Jego czas 42:39 to zarazem nowa życiówka poprawiona aż o 21 sekund. Biorąc pod uwagę upał i dużą wilgotność, poprawa rekordu to świetny prognostyk i zapowiedź wysokiej formy! W dodatku Adam zajął 9-te miejsce Open i pierwsze w kategorii wiekowej 40-49l. Wielkie brawa!!!

Gratulujemy świetnych startów w tym tygodniu i z niecierpliwością czekamy na kolejne! Do boju LGT!!!