Poland Bike Lublin, Biegi w Bieszczadach i Janowie Lubelskim

1319

Sezon startowy trwa w najlepsze! Publikujemy skrót ostatnich dokonań Lubelskiej Grupy Triathlonu. Późno, bo dużo się dzieje, ale dzieje się dobrze.
Po pierwsze, 11 czerwca znakomicie spisali się nasi cykliści w zawodach Lotto Poland Bike Marathon. Impreza z tego cyklu gościła w naszym mieście po raz pierwszy. Drużynowo zajęliśmy 9. Miejsce
Magda Kornacka (max K4) – 2:18:28 (2 w kat./10 OPEN)
Eliza Pitura (mini K4) – 1:04:37 (5/23)
Marlena Teleon (mini K2) – 1:07:51 (6/26)
Paulina Stopyra (mini K3) – 1:08:59 (13/30)
Jerry Siwczak (max M4) – 1:51:50 (12/43)
Tomek Mach (max M4) – 1:57:09 (19/63)
Łukasz Gruca (max M2) – 2:00:27 (13/73)
Andrzej Wegiera (max M4) – 2:01:51 (26/80)
Krzysztof Gnatiuk (mini M5) – 0:56:24 (7/67)
Adrian Polski (mini M2) – 1:16:47 (20/183)
Z zupełnie innym wyzwaniem mierzyli się Justyna Jakubiec i Zbyszek Zych, którzy 10 i 11 czerwca wzięli udział w kultowym Biegu Rzeźnika.
Justyna zmierzyła się trasą Rzeźnik Enigma (27 km). Ukończyła zawody w czasie 4:23:17 zajmując 9. miejsce w kat. wiekowej i 91. OPEN.
Zbyszek Zych w parze z Jakubem Lisem ukończyli XIV Bieg Rzeźnika w czasie 12:21:23, co dało im 61. lokatę w klasyfikacji par męskich i 70 miejsce OPEN.
Nasi zawodnicy startowali również w Janowie Lubelskim, w VII biegu Partyzantów! Trasę o długości 12 km pokonali:
Piotrek Konopka – 59:16 (16/39)
Jurek Hiller – 1:20:08 (3/88)

Wszystkim serdecznie gratulujemy i wypatrujemy kolejnych sukcesów!