Dwóch naszych kolegów: Przemek oraz Zbyszek wyruszyli na weekend do Radomia aby zmierzyć z dystansem 21,097 km. Wzięli udział w Półmaratonie Radomskiego Czerwca ’76, którego trasa ze względu na panujący upał nie należała do łatwych. Chłopaki cali i zdrowi zameldowali się na mecie z następującymi czasami:
- Przemek – 2:16:41
- Zbyszek – 2:20:54
Gratulacje oraz szacunek za aktywność w tak wymagających okolicznościach.













