W sobotę 30 maja odbyły się w Rzeszowie Mistrzostwa Polski (Age-Group) na dystansie sprinterskim z draftingiem. Impreza o dużej randze i dla nas bardzo ważny start z którym wiązaliśmy spore nadzieję na zdobycze medalowe. W Rzeszowie na starcie pojawili się:
- Piotr – miejsce 6 w KAT, 53 OPEN z czasem 01:18:01
- Krzysztof – miejsce 4 w KAT, 84 OPEN z czasem 01:28:30
- Katarzyna –
miejsce 3 w KAT, 92 OPEN z czasem 01:35:09 - Marcin miejsce 8 w KAT, 91 OPEN z czasem 01:32:38
Serdecznie gratulujemy Kasi zdobycia brązowego medalu Mistrzostw Polski na dystansie sprinterskim a kolegom bardzo dobrych występów. Wierzymy, że to dopiero początek tegorocznych sukcesów medalowych.










