Żelazny Triathlon

800

Dwa niezwykle ważne startowo, czerwcowe weekendy za nami. Czas więc na małe podsumowanie, które rozpoczniemy od przypomnienia startów z 2 czerwca.????
Czerwiec jak to na szczyt wiosennego sezonu przystało, wręcz obfituje w imprezy i często trudno jest zdecydować się co wybrać przy takim urodzaju sportowych wyzwań. Już pierwszy weekend tej upalnej, astronomicznej wiosny lub jak kto woli klimatycznego lata  zaczął się od „mocnego uderzenia” ???? i dwóch koronnych imprez jakimi była 6 edycja Żelaznego Triathlonu w Okunince i także szósta odsłona PKO Półmaratonu Solidarności.

W Okunince nad Jeziorem Białym zawodnicy Lubelskiej Grupy Triathlonu pokazali żelazną moc!

Szczególne brawa i gratulacje należą się Kasi Prygoń za debiut w imprezie triathlonowej na otwartym akwenie. Katarzyna zaprezentowała się doskonale zajmując 16 miejsce open i 6 w swojej kategorii K2!!! ????????????????????????

Z kolei nasi mężczyźni zanotowali takie rezultaty:
Tomasz Mach zajął 25 miejsce open i 12 w kat. M2
Łukasz Gruca był odpowiednio 43 open i 14 w kat. M1
Piotr Skwarek 56 i 38 w M2
Krzysztof Gnatiuk 87 i 10 w M3
Marcin Cichalewski 144 i 35 w M1

Wielkie brawa dla Zawodników oraz dla Organizatorów za doskonale zorganizowaną imprezę! ????????????????????????????????

Konkurencyjnie, bo również 2 czerwca wystartował ze Świdnika do Lublina 6 PKO Półmaraton Solidarności. Ta znana i lubiana impreza o dużej renomie, jak co roku stanowi biegowe święto w Lublinie. Szkoda, że tym razem pokryła się z Żelaznym Triathlonem. Ponieważ większość naszych reprezentantów rozpoczęła sezon tri, stąd imprezy biegowe cieszą się już mniejszą frekwencją z naszej strony. Mimo to naszą grupę reprezentowali:
Tomasz Irzyk – 122/M40 z czasem 1:59:55
Mariusz Kosiński 197/M30, czas: 2:22:12
Gratulujemy uzyskanych wyników, tym bardziej, że warunki pogodowe były naprawdę wymagające! ????????????

O kolejnych startach Triathlonowych, biegowych i kolarskich napiszemy już jutro