Grand Prix Lublina sezon 2016/2017

725

Ach cóż to był za wieczór!!!
Podsumowanie GRAND PRIX LUBLINA 2016/2017 było jednocześnie prawdziwym dniem chwały dla dwóch naszych zawodników: ELIZY PITURY i MARIUSZA MATUSZAKA, którzy zdobyli pierwsze miejsca w swoich kategoriach.

ELIZA wygrała kategorię K40 z wynikiem 13 964 pkt, a Mariusz kategorię M20 zdobywając w sumie 13299 pkt.

Dla całej Lubelskiej Grupy Triathlonu jest to wielki powód do dumy, gdyż sukces tej dwójki pieczętuje ogrom wspólnego trudu i hektolitrów potu wylanych na treningach w trakcie całego roku. Ten rezultat to też wynik poświęcenia i pracy trenerskiej Basi Pudło, która stara się zmobilizować nasze często oporne ciała i charaktery do jeszcze większej pracy.
Bo bez uporu i walki takich sukcesów nigdy by nie było. Zarówno Eliza jak i Mariusz wkładali całe serce w każdy start, a wcześniej nie zważając na bardzo niesprzyjającą pogodę, mozolnie realizowali swój plan treningowy. W tym roku było też o tyle trudniej – iż tylko zwycięzcy poszczególnych kategorii byli nagradzani – to sprawiło, iż rywalizacja o to pierwsze miejsce trwała do ostatniego biegu. Tu nie było miejsca nawet na chwilę słabości, tu liczyły się sekundy! Dlatego tak bardzo cieszą nas wyniki naszych zawodników i tak wielki szacunek należy im się za to osiągnięcie!
Przy okazji dziękujemy wszystkim, którzy mimo faktu, iż uroczystość odbywała się w trakcie normalnego tygodnia pracy, przyszli aby kibicować laureatom w tym wielkim dniu.

Dziękujemy też Organizatorom, za fajny pomysł na ogólną klasyfikację całego sezonu, która naprawdę daje mega mobilizację. Brawa też za super uroczystość, przepyszne jedzonko  i już zgłaszamy się do kolejnych biegów!
Bo już 1 października nasza drużyna (4 składy) startuje w inauguracji kolejnego roku startów na wymagających, pofalowanych lubelskich trasach. Zapisy do na biegi znajdziecie tu: https://frslublin.pl/

Jeszcze raz ogromne gratulacje i brawa a na przyszłość życzymy wszystkim kolejnych sukcesów, połamania życiówek i wielkich, niezapomnianych wygranych!

A już wkrótce relacja z kolejnego minionego weekendu pełnego startów i sukcesów naszych zawodników!