Dziś wybraliśmy się do Pniew na Puchar Polski w triathlonie na dystansie Super Sprintu (300m pływania, 10km jazdy na rowerze, 2,5km biegu). Znów pogoda nas nie rozpieszczała, ale tym razem w drugą stronę, temp. powietrza wynosiła ponad 30°C, a woda była sporo cieplejsza niż na Aqua Lublin. Mimo kilku błędów jesteśmy zadowoleni z tych zawodów i bogatsi w nowe doświadczenie czekamy na kolejne starty, bo już za tydzień wybieramy się do Susza.
Puchar Polski Pniewy

