Bieg Kolarski o Puchar Henryka Sienkiewicza

1066

Wspomniany w poprzednim wpisie Bieg Kolarski o Puchar Henryka Sienkiewicza przyniósł nam sporo radości. Była frajda z debiutów w szosowym ściganiu na rowerze, radość z rywalizacji i duża satysfakcja z uzyskanych wyników. Wola walki, koncentracja i siła w nogach pozwoliły naszym zawodnikom uzyskać na dystansie 46km świetne lokaty

Barbara Pudło z czasem 1:49:55 wywalczyła drugie miejsce wśród kobiet na rowerach górskich!!

Katarzyna Prygoń ukończyła zawody w czasie 1:23:33, co dało jej 3. lokatę wśród kobiet jadących na rowerach szosowych!!

4. miejsce w tej samej kategorii uzyskała Eliza Pitura z czasem 1:23:37! Niewiele zabrakło do podium!

Najszybszy spośród naszych zawodników okazał się Tomasz Mach, który zameldował się na mecie po upływie 1:15:36. Po piekielnym finiszu Tomek wywalczył 5. miejsce OPEN ze stratą zaledwie 2 sekund (!!!) do zwycięzcy.

Znakomicie spisali się także pozostali zawodnicy naszej grupy:
Adrian Polski – 1:15:43 (26. OPEN)
Marek Harasimiuk – 1:19:20 (32. OPEN)
Adam Uliczny – 1:36:48 (62. OPEN)

Emocje jeszcze nie opadły i chyba przez długi czas nie opadną bo już odliczamy dni do pierwszych dla nas zawodów triathlonowych w tym sezonie! Żelazny Triathlon w Okunince już 2 czerwca!