Żelazny triathlon

1464

Kolejny i niezwykle pracowity weekend za nami, w którym imprezą nr 1 był oczywiście Żelazny Triathlon w Okunince. Dla Lubelskiej Grupy Triathlonu stanowił on jedną z głównych imprez w planie startowym i wszystko skupiało się w tym właśnie kierunku. Radość po zawodach w naszej drużynie jest podwójna. Po pierwsze: wyniki, które poprawiliśmy w porównaniu do ubiegłego roku, co potwierdzają zajęte lokaty w OPEN. Po drugie: liczny i udany udział naszych debiutantów w tej imprezie – połowa stawki w całej startującej drużynie i od razu osiągnięte podium☝️ Nie jest tajemnicą, że to właśnie dobrze przepracowana zima oraz świetna atmosfera w drużynie, przekładają się pozytywnie na wyniki naszych startujących. Oczywistym jest, że nie poprzestajemy i idziemy dalej do przodu! ???????? Te zawody ukończyliśmy następująco:
16. Tomasz Mach, 9/M2, 01:10:46 ????????????
34. Michał Zubik, 21/M2, 01:15:08 ????
42. Adrian Polski, 13/M1, 01:16:32 ????
75. Eliza Pitura, 3/K2, 01:22:06 (debiut) ????????????✌️
82. Michał Chrzaniuk, 22/M1, 01:22:47 (debiut) ????
102. Krzysztof Gnatiuk, 5/M3, 01:24:41
133. Leszek Guz, 7/M3, 01:28:38 (debiut)
135. Paweł Zwierzański, 82/M2, 01:28:52 (debiut)
148. Rafał Duda, 87/M2, 01:30:28
175. Maciej Bloch, 95/M2, 01:38:19
183. Zbigniew Tarkowski, 101/M2, 01:42:24 (debiut)
185. Łukasz Piętal, 47/M1, 01:43:04 (debiut)
Ogromne BRAWA i GRATULACJE dla startujących i całej drużyny ????
_________________________________________________________

Tego samego dnia odbył się 7 PKO Półmaraton Solidarności. Trasa o długości 21,097km została poprowadzona tradycyjnie od startu z okolic bramy głównej WSK PZL-Świdnik do mety w hali Targów Lubelskich. W tym biegu wystartowała i Lubelską Grupę Triathlonu reprezentowała dwójka naszych biegaczy, którzy na mecie półmaratonu finiszowali kolejno:
63. Sylwester Odziemczyk, 8/M50, 01:31:58 ????
685. Dagmara Krawczyk, 34/K40, 02:30:02 ????