Biegi Tropem Wilczym

785

W minioną niedzielę w całej Polsce odbywały się Biegi Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

W Lublinie areną zmagań stał się Ogród Saski. Zawodnicy mieli do wyboru dwa warianty trasy: podstawowy liczący symboliczne 1963m lub rozszerzony, który wymagał pokonania trzech takich pętli – w sumie 5889m.
Na krótszym dystansie wystartowało troje zawodników Lubelskiej Grupy Triathlonu.
Najszybciej z pagórkowatą trasą rozprawił się Łukasz, który na pokonanie niespełna 2km potrzebował jedynie 7 minut i 4 sekund. Łukasz zajął 3. miejsce OPEN i stanął na najwyższym miejscu podium w swojej kategorii wiekowej.
Dorotaukończyła bieg w czasie 9:33, co dało 69. lokatę w klasyfikacji generalnej (11. wśród kobiet) oraz 3. miejsce w kategorii wiekowej.
Mariusz z czasem 10:27 zameldował się na mecie jako 96 zawodnik i 29 w swojej kategorii wiekowej.
Dłuższy dystans wybrało dwóch zawodników. Marek przebiegł niecałe 6km w czasie 25:26. Na mecie był 42. biegaczem i 26. w swojej kategorii wiekowej. Jerzy z czasem 35:28 zajął 313. miejsce OPEN i był 21. w kategorii wiekowej.

W Parczewie na dystansie ok. 5,5km wystartowała Eliza i Tomasz. Nieoficjalny czas Elizy to 24 minuty, natomiast Tomka 22:30. Oboje stanęli na podium.
W Lubartowie wystartowała Joanna, która zarażała biegową pasją młode pokolenie.

Gratulujemy wyników i wkrótce spotykamy się podczas MILA na START – edycja pierwsza w Lublinie