Chęć na pięć Węglin Południowy

1239

Dzisiaj w samo południe biegacze opanowali Węglin Południowy. To właśnie ta dzielnica była areną zmagań biegu Chęć na Pięć. Chęci na pokonanie 5-kilometrowej trasy nie zabrakło zawodnikom Lubelskiej Grupy Triathlonu, którzy licznie przybyli na start. Topografia Lublina przyzwyczaiła już biegaczy do tego, że w tym pięknym mieście nie ma co liczyć na płaską trasę ???? Tak było i dzisiaj. Trzeba się było zmierzyć z kilkoma górkami. Mimo to, kilku zawodników naszej grupy może dzisiaj w notatniku zapisać nowy rekord życiowy na dystansie 5km ???? Z czego bardzo się cieszymy!
Wielkie brawa dla Elizy, która w charakterystyczny dla siebie sposób (unosząc się 30cm nad ulicą) wybiegała 2. miejsce w kategorii wiekowej. Świetny rezultat osiągnął także Sylwek, który wskoczył na 3. stopień podium w swojej kategorii.
Najszybciej ze wszystkich naszych zawodników trasę pokonał Łukasz, który zajął świetne 15. miejsce w bardzo mocno obsadzonej kategorii wiekowej oraz 32 miejsce OPEN.
Radości dostarczył nam dzisiaj także sukces drużynowy. Nasza reprezentacja w składzie: Magda Zych, Eliza Pitura, Łukasz Gruca, Sylwek Odziemczyk, Andrzej Wegiera i Artur Strug wywalczyła 3. Miejsce w klasyfikacji drużynowej biegu Chęć na Pięć.

Poniżej kompletne wyniki naszych zawodników (czas netto). Gratulacje dla wszystkich startujących!
Łukasz Gruca – 18:28 (15 w kategorii wiekowej/32 OPEN)
Artur Strug – 19:10 (24/50)
Sylwek Odziemczyk – 19:12 (3/51)
Andrzej Wegiera 19:16 (7/53)
Mariusz Matuszak – 19:59 (28/99)
Zbyszek Zych – 20:26 (29/116)
Tomek Mach – 20:41 (38/144)
Daniel Sochacki – 21:06 (45/170)