Bieg Sznurowadeł

861

Kolejny odcinek serii z minionego weekendu zawiera relację z rywalizacji ulicami Puław pod szyldem Biegów Sznurowadeł. Na dwóch dystansach ok. 10 i ok. 5 km startowała duża grupa „naszych”. Były to wyjątkowe zawody. Trasy wymierzono w taki sposób, że praktycznie każdy pobił na nich swój życiowy PB
Adrian Polski
Na dłuższym dystansie klasę pokazał Sylwek, który biegnąc z wręcz treningową lekkością zdobył 6 miejsce Open i 1 w kategorii z czasem 33:40!
Z kolei na krótszym dystansie ok. 5km nasi zawodnicy spisali się następująco:
Marlenka Teleon – Polska zajęła doskonałe 9 miejsce w Open Kobiet i 3 w kategorii, z czasem brutto 20:56, jej mąż Adrian Polski był 17 w Open Mężczyzn z czasem 17:55. Piotr Konopka zajął 25 miejsce z czasem 18:31, Mariusz Kosiński 44 z czasem 22:17, a Jurek Hiller dobiegł jako 50-ty mężczyzna z czasem 22:42, zajmując jednocześnie 3 miejsce w kategorii wiekowej!