Wieści z Dęblina i Tupelo

900

Naszym „Orłom” wczoraj nie poszło na boisku. Za to nasi biegacze w III Ulicznym Biegu Dęblińskim nie zawiedli, a niektórzy przywieźli nawet puchary. Oklaski należą się dziewczynom:

Karolinie Kochaniec-Matuszak, która zajęła 2. miejsce w swojej kat. wiekowej i 4. miejsce wśród kobiet z czasem 49:25
Ani Gajos, która zajęła 6. miejsce w kat. wiekowej i 8. wśród kobiet z czasem 50:53. Podium było już naprawdę blisko.
Marcie Jacie, która zajęła 15. Miejsce w kat. wiekowej i 22. OPEN z czasem 1:00:25.
Anecie Hernas, która była 18. W swojej kat. wiekowej i osiągnęła wynik 1:03:01
Agnieszce Przech-Fus za zajęcie 3. miejsca w kat wiekowej z czasem 1:06:16

Brawa także dla chłopaków:
Mariusza Matuszaka za zajęcie 6. Pozycji w kat wiekowej i 38 OPEN z czasem 47:04.
Piotrka Konopki, który uplasował się na 35. pozycji w kat. wiekowej z czasem 50:45 i niewiele zabrakło by poprawił swój rekord życiowy na dystansie 10 km.
Jerzego Hillera, który dobiegł jako 3. w swojej kat. wiekowej z rezultatem 1:00:25

Z radością aktualizujemy również wczorajsze wiadomości z USA. Otóż Adam Uliczny stanął jednak na podium Maratonu w Tupelo ku naszej ogromnej radości.