Triathlon w Okunince

832

Dzisiaj przypominamy i relacjonujemy wyczyny naszych triathlonistów w ostatni weekend!
4 czerwca odbył się „Żelazny Triathlon” w Okunince. Zawodnicy mieli do przepłynięcia 750 m, pokonania na rowerze – 20 km i przebiegnięcia – 5 km.
Znakomitą formę potwierdziła Kinga Stanisławek, która ukończyła zawody na 5. miejscu wśród kobiet z czasem 1:23:59.
Mocny do ostatnich metrów był Jurek Gardziel. Ostatecznie zajął 31. lokatę z czasem 1:17:18. Finałowe 5 km Jurek pokonał w rewelacyjnym tempie.
Wielkie brawa należą się również Danielowi Sochackiemu, który ukończył zawody na 80. pozycji z czasem 1:30:14.
Dzień później, w niedzielę 5 czerwca, Karolina Kochaniec startowała na dystansie ¼ IM w Białce. Karolina zajęła 7. miejsce OPEN wśród kobiet i stanęła na 3. miejscu podium w swojej kategorii wiekowej! Przepłynięcie 1 km, przejechanie na rowerze 45 km i przebiegnięcie 10,5 km zajęło Karolinie 2:42:35.
Serdecznie gratulujemy naszym triathlonistom!